ROCO Multi Air

Výrobca
Rika

Pec Roco MultiAir dokáže súčasne vykurovať dve izby.

 

Hlavnou výhodou piecky ROCO Multi Air je možnosť prepravovať ohriaty vzduch do inej miestnosti cez spojovacie potrubie. Toto sa vykonáva pomocou teplovzdušného systému, ktorý je tichší než kedykoľvek predtým. Prirodzene, pec ROCO Multi Air, ktorá je s týmto systémom pravdepodobne najtichšia na trhu, ponúka všetky inovatívne výhody z radu pecí ROCO. Systém Multi Air môže byť zapnutý a postupne nastaviteľný cez dotykový displej.

Nemyslíme to však tak,že dokážete vykúriť LEN dve miestnosti - s pecou Domo MultiAir vykurujete dve miestnosti súčasne!

S veľkými posuvnými sklenenými dverami sa peletová pec ROCO Multi Air približuje k dizajnovému nábytku.

Dotykový display

Piecka ROCO Multi Air sa vyznačuje novým, veľmi zaujímavým dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie.  Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia.  Automatický režim umožňuje  nastavenie vykurovania aj s časmi. V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy.

Zvolíte si vami požadovanú teplotu a piecka ROCO Multi Air  bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota zníži. Pri postupnom ochladzovaní tento proces opätovného automatického zapnutia môže nastať až po 6 a viac hodinách. S pecou ROCO Multi Air sa priestor nikdy nebude zbytočne prekurovať a pri znížení teploty čo i len o 1°C sa vám znížia náklady na palivo až o 6%! Výkon pece sa automaticky prispôsobuje.

Cena:
6040.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1138 x 773 x 389 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 8,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 220 m³
Účinnosť90,4 %
Vzduchotesnááno
Celková váha230 kg
Obklad - prírodný kameňmastenec,pieskovec,biely kameň
Korpusčierny,metalický
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety32 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A+
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné