CORSO

Výrobca
Rika

Peletová pec CORSO je skutočne nádherná na pohľad 

 

Kruhový tvar, jednoduchý dizajn,elegancia a dynamika to je pec CORSO.

Vďaka kruhovému tvaru je pohľad na plameň ideálny. Pec CORSO zaujme nielen svojím exteriérom, ale ponúka aj mnoho inovatívnych funkcií, ako je dotykový displej a izbový senzor teploty. Napriek svojmu štíhlemu tvaru má peletová pec CORSO mimoriadne veľký zásobník na pelety.

Ovládajte pec intuitívne a jednoducho s pomocou integrovaného dotykového displeja!

Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia. 

Automatický režim umožňuje  nastavenie vykurovania aj s časmi.

V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy. Zvolíte si vami požadovanú teplotu a pec CORSO bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota v priestore zníži.

Obsah zásobníka na pelety 30 kg vám poskytuje dostatočné pohodlie, pretože ho stačí naplniť každé 2-3 až 4 dni a priehradku na popol vyprázdniť raz za 5-7 dní, záleží na samotnej dĺžke vykurovania. Po spálení jedného 15 kg vrecka kvalitných peliet ostane len 75 gramov popolčeka, ktorý môžete druhotne využiť ako kvalitné hnojivo do záhrady. 

- Panoramatické sklo
- Kruhový tvar
- Veľký zásobník na pelety

Cena:
5710.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1194 x 520 x 520 [mm]
Vykurovací výkon od - do 2,5 - 8,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 220 m³
Účinnosť90,7 %
Vzduchotesnááno
Celková váha145 kg
Obklad - oceľčierna
Korpusčierny
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety30 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Plech
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné