ROCO / ROCO RAO

Výrobca
Rika

PELETOVÁ PEC ROCO - DIZAJNOVÁ PELETOVÁ PEC S VEĽKÝMI POSUVNÝMI SKLENENÝMI DVERAMI

 

Pec ROCO nielen dobre vyzerá, ale aj jej obsluha je veľmi jednoduchá. Môže byť ovládaná pomocou smartfónu alebo tabletom a to vďaka dotykovému displeju a technológii RIKA FireNet. Alternatívou pece ROCO je pec ROCO RAO, ktorá má vrchné napojenie dymovodu.

S veľkými posuvnými sklenenými dverami sa peletová pec ROCO približuje k dizajnovému nábytku. Hĺbka len 37 centimetrov zdôrazňuje eleganciu ešte viac. Zásobník na pelety má kapacitu 36 kilogramov. Peletová pec je k dispozícii v prevedeniach s kamenného obkladu s mastenca,pieskovca a bieleho kameňa.

Dotykový displej

Piecka ROCO sa vyznačuje tiež novým, veľmi zaujímavým dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie.  Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia.  Automatický režim umožňuje  nastavenie vykurovania aj s časmi. V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy. Zvolíte si vami požadovanú teplotu a piecka ROCO  bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota zníži. Pri postupnom ochladzovaní tento proces opätovného automatického zapnutia môže nastať až po 6 a viac hodinách. S pecou ROCO sa priestor nikdy nebude zbytočne prekurovať a pri znížení teploty čo i len o 1°C sa vám znížia náklady na palivo až o 6%!

Výkon pece sa automaticky prispôsobuje.

Cena:
5810.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1138 x 773 x 371 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 8,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 220 m³
Účinnosť90,4 %
Vzduchotesnááno
Celková váha220 kg
Obklad - prírodný kameňmastenec,pieskovec,biely kameň
Korpusčierny,metalický
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety36 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné