MIRO

Výrobca
Rika

Kompaktné teplo

 

Nová peletová pec MIRO perfektne zapadne do Vášho obývacieho priestoru. Jedinečná technológia a nadčasový dizajn, kompaktný tvar, ktorému sa vyrovná máloktorá pec RIKA.

Pec MIRO s výkonom 2,5 - 4,0 kW - pre PASÍVNE DOMY a aj s výkonom 2,5 - 6,0 kW.

Štíhla, variabilná a nekomplikovaná peletová pec MIRO je to pravé pre Vás. Vďaka bohatému výberu bočných panelov si farbu pece MIRO môžete veľmi rýchlo a jednoducho prispôsobiť podľa Vášho vkusu.

Všetky povrchy sa tiež veľmi ľahko čistia.

Dotykový display

Pec MIRO sa vyznačuje novým, veľmi zaujímavým dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie.  Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia.  

Automatický režim umožňuje  nastavenie vykurovania aj s časmi. V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len Vy. Zvolíte si Vami požadovanú teplotu a pec MIRO  bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota zníži.

Pri postupnom ochladzovaní tento proces opätovného automatického zapnutia môže nastať až po 6 a viac hodinách. S pecou MIRO sa priestor nikdy nebude zbytočne prekurovať a pri znížení teploty čo i len o 1°C znížite náklady na palivo až o 6%! 

Výkon pece sa automaticky prispôsobuje.

Pec MIRO sa dodáva v dvoch výkonových verziách - s výkonom 2,5 - 4,0 kW pre pasívne domy a s výkonom 2,5 - 6,0 kW.

- Početné bočné panely
- Široký plameň
- Jednoduchá starostlivosť

Cena:
0.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1038 x 682 x 383 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 4,0 / 2,5 - 6,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 110 / 160 m³
Účinnosť93,8 %
Vzduchotesnááno
Celková váha200 kg
Obkladčierne sklo, hrdzavý efekt, hrdzavý efekt metalický, čierna bridlica, biela bridlica,oceľ čierna
Korpusčierny,metalický
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety21 kg
Energetická triedaA++
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A++
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné