FILO / FILO RAO

Výrobca
Rika

Vďaka bohatému výberu bočných panelov si farbu pece FILO môžete veľmi rýchlo a jednoducho prispôsobiť podľa Vášho vkusu.

 

FILO - PELETOVÁ PEC S MNOŽSTVOM BOČNÝCH PANELOV

Alternatívou pece FILO je pec FILO RAO, ktorá má vrchné napojenie dymovodu.

FILO je univerzálna peletová pec s variabilnými možnosťami pripojenia a tak zabezpečujú jednoduchú inštaláciu. Široký a pokojný plameň vytvára mimoriadne prostredie s dobrým pocitom.S mimoriadne veľkým zásobníkom na pelety môžete dlho vykurovať priestor bez častého dopĺňania!

Piecka FILO sa vyznačuje tiež novým, veľmi zaujímavým dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie.  Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia. 

Automatický režim umožňuje  nastavenie vykurovania aj s časmi. V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy. Zvolíte si vami požadovanú teplotu a piecka FILO  bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota v priestore zníži.

- Početné bočné panely
- Široký plameň
- Možnosti variabilného pripojenia

Cena:
4600.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1070 x 520 x 585 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 8,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 220 m³
Účinnosť91,5 %
Vzduchotesnááno
Celková váha210 kg
Obkladčierne sklo, hrdzavý efekt, hrdzavý efekt, metalický, čierna bridlica, biela bridlica, hliníková čierna
Korpusčierny
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety40 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné