DOMO MultiAir

Výrobca
Rika

Domo MultiAir je priestorovo úsporná, má integrovaný najväčší zásobník na pelety a napriek tomu prináša úzky dizajn. Pec je vhodná ako aj do menších tak aj do väčších miestností. Pec Domo MultiAir dokáže súčastne vykurovať až tri izby. Vyhrievaný konvekčný vzduch je vedený pomocou ventilátorov cez spojovacie potrubia do dvoch ďalších miestností tretia miestnosť je miestnosť kde je pec inštalovaná.

 

Nemyslíme to však tak,že dokážete vykúriť LEN tri miestnosti - s pecou Domo MultiAir vykurujete tri miestnosti súčasne!

RIKA Domo MultiAir šikovne kombinuje estetiku a moderné technológie s inovatívnymi prvkami. Široká,úzka s veľkým výberom obkladov vytvára prirodzenú atmosféru, pričom sa tešíte z pohľadu na horiace plamene.

Viaceré možnosti pripojenia uľahčujú integráciu pece do vášho obytného priestoru. S mimoriadne veľkým zásobníkom na pelety môžete dlho vykurovať priestor bez častého dopĺňania!

Peletová pec  DOMO dokáže presvedčiť inovatívnou technológiou: dotykový displej s elektronickým otváraním dverí a automatickým odstraňovaním popola sú len dve funkcie v sérii technických úprav. 

Cena:
6920.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1120 x 793 x 431 [mm]
Vykurovací výkon od - do3,0 - 10,0 kW
Objem vykurovaného priestoru70 - 260 m³
Účinnosť92,7 %
Vzduchotesnááno
Celková váhaod 170 kg do 235 kg
Obklad - prírodný kameň,keramika,oceľmastenec,pieskovec,biely kameň
Korpusčierny
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety50 kg
Energetická triedaA++
Externý prívod vzduchusúčasťou
Automatické čistenieáno
Rozvod teplého vzduchuáno
Trieda energetickej účinnosti
A++
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné