COMO II

Výrobca
Rika

Pec COMO II je ďalšia z radu veľmi zaujímavých a elegantných pecí, ktorá svojim elegantným dizajnom zapadne do každého prostredia.

 

Zatiaľ, čo väčšina peletových pecí vyzerá ako technické zariadenie, piecka COMO II zapadne do vašej kancelárie, bytu, domu alebo chaty, hodí sa kamkoľvek.

Pec COMO II sa vyznačuje jedinečnou tichou prevádzkou, čo je jedna z hlavných predností peletových pecí renovovaného výrobcu RIKA. Piecka COMO je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujú, že jej životnosť je skutočne dlhá.

Samozrejme, že to všetko súvisí aj so správnou starostlivosťou a pravidelnou údržbou. Účinnosť pece je 92,3 %, čo spĺňa aj tie najprísnejšie kritériá pre kvalitnú pec.

Obklad pece COMO II si môžete zvoliť medzi prírodným kameňom - mastenec a technickým bielym kameňom.Všetky povrchy sa tiež veľmi ľahko čistia.

Obsah zásobníka na pelety až 33 kg vám poskytuje dostatočné pohodlie, pretože ho stačí naplniť každé 3 -4 dni a priehradku na popol vyprázdniť raz za 5-7 dní, záleží na samotnej dĺžke vykurovania. Po spálení jedného 15 kg vrecka kvalitných peliet ostane len 75 gramov popolčeka, ktorý môžete druhotne využiť ako kvalitné hnojivo do záhrady. 

Ovládanie piecky COMO II je veľmi jednoduché, či si už zvolíte manuálny režim, ktorý vám umožní vykurovanie v rozsahu od 30% do 100% bez časového obmedzenia.  Automatický režim poskytuje vykurovanie v časoch, ktoré si môžete sami naprogramovať.

V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy. Zvolíte si vami požadovanú teplotu a piecka COMO bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota zníži.

Pri postupnom ochladzovaní tento proces opätovného automatického zapnutia môže nastať až po 6 a viac hodinách. S pecou COMO II sa priestor nikdy nebude zbytočne prekurovať a pri znížení teploty čo i len o 1°C sa vám znížia náklady na palivo až o 6%!  

Ak sa rozhodnete pre piecku COMO II, vaše rozhodnutie bude správne.

Cena:
5490.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
Rozmery pece1033 x 505 x 555 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 8,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 220 m³
Účinnosť92,3 %
Vzduchotesnááno
Váha obkladového kameňacca 75 kg
Celková váha210 kg
Obklad - prírodný a technický kameňmastenec, biely kameň
Korpusčierny
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety33 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné