Turn - krbové kachle

Výrobca
Skantherm

DESIGN: SCHWEIGER & VIERERBL

Oheň je vždy v pohybe. Jeho plamene sa okolo seba vzájomne točia a vlnia v neustálej hre. To je presne to, čo Turn robia. Kachle, otočné o 360 °, môžu byť pri šikovnom umiestnení skvelou odpoveďou na exponovaný obývací koncept. Komfortný pohľad na oheň si potom môžete vychutnať zo všetkých strán. Protizávažie je integrované do úložného priestoru na drevo vedľa spaľovacej komory, čo zaisťuje stabilitu aj bez skrutkovania kachlí do podlahy.

Otočné krbové kachle Turn
Skantherm Turn sú jedinečné. Excentrická noha ktorá zároveň slúži ako prívod vzduchu nesie túto luxusnú otočnú pec. Stojná noha má zároveň otočnú funkciu, ktorá dovoľuje kachliam ich natáčanie. Aretáciou možno funkciu otáčania zablokovať v "nulovej" polohe, a ďalej v niekoľkých predvolených krokoch. Turn je k dostaniu v ľavej i pravej variante (štandard - zásobník na drevo vľavo). Stojná noha, hoci je VYOSENÁ, dovoľuje montáž bez nutnosti kotvenia do podlahy - kachle sú vyvážené. Dovoľujú tak aj dodatočnú montáž do miestností s podlahovým kúrením.

Cena:
6081.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
  • Vykurovací výkon: 3,0 - 5,6 kW, ideálne pre malé a stredne veľké miestnosti
  • Prípojka externého spaľovacieho vzduchu súčasťou dodávky
  • Otočná o 360 ° s možnosťou aretácie (iné uhly voliteľne)

materiál    oceľ
Farba tela    hlboká čierna
Menovitý tepelný výkon    5 kW
vykurovací výkon    3,0 -5,6 kW
vývod dymovodu    hore
stupeň účinnosti    78,4%
prašnosť    31 mg / Nm3 (13% O2)
terciálny vzduch    áno
Externý spaľovací vzduch    áno
Izolovaná dverová kľučka    nie
hmotnosť    213 kg

Typ materiálu
Plech
Externý prívod
áno
Otváranie dvierok
Bočné
Tvar presklenia
Čelné-rovné