Milano stone 2.0 - krbové kachle

Výrobca
Skantherm

Oheň fascinuje. Divoká hra plameňov na nás pôsobí. Niekedy sme dokonca hlboko dojatí. Ťažká váha medzi našimi klasikami presviedča svojimi 525 kg celkovej váhy (55kg je tvorené voliteľnými akumulačnými termokameňmi). Milano Stone kĺbi najnovšie technológie s moderným a nadčasovým vzhľadom. Veľké kamene vytvárajú predovšetkým prvotriedny imidž a zároveň sú dôkazom komplexnej výroby. Milano Stone sú k dispozícii v mastenci a pieskovci.

Guľaté krbové kachle Skantherm Milano Stone 2.0 sú inováciou pôvodného modelu. Majú moderný vzhľad, upravené kamenné bloky s nižšou výškou a sú vhodné aj pre pasívne domy (RLU certifikácia). Ich kruhový pôdorys je jedinečný a bude vždy moderný. Milano Stone 2.0 je k dostaniu v dvoch výškach (M = 151 cm / L = 176 cm) a v dvoch materiálových prevedeniach: v tradičnom mastenci, alebo pieskovci (tobacco). Kachle Milano Stone 2.0 je možné dovybaviť akumulačným modulom pre predĺženie doby výhrevnosti.

Cena:
6971.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre
  • Vykurovací výkon: 3,1 - 6,2 kW, ideálne pre malé a stredne veľké miestnosti
  • Prípojka externého spaľovacieho vzduchu súčasťou dodávky
  • Tepelné akumulačné kachle s hmotnosťou takmer 525 kg
  • Voliteľne môžu byť vybavené termokameňmi pre dlhotrvajúce teplo s vlastnou hmotnosťou do 55kg
  • Chladná kľučka otvárania dvierok počas prevádzky
  • [Certifikované RLU certifikátom pre použitie v nízkoenergetických a pasívnych domoch s rekuperáciou a podtlakom (inštitútom DIBt, (Deutsches Institut für Bautechnik)]

materiál    kameň
Farba tela    hlboká čierna
Menovitý tepelný výkon    6 kW
vykurovací výkon    3,1 - 6,2 kW
vývod dymovodu    hore alebo vzadu
stupeň účinnosti    80,6%
prašnosť    22 mg / Nm3 (13% O2)
terciálny vzduch    áno
Externý spaľovací vzduch    áno
Izolovaná dverová kľučka    áno
Nezávislý prívod vzduchu (DIBt)    áno
hmotnosť    525 kg

Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Otváranie dvierok
Bočné
Tvar presklenia
Oblúkové panoramatické