KAPO

Výrobca
Rika
Majster maskovania

Štíhla, variabilná a nekomplikovaná peletová pec KAPO je to pravé pre Vás. Vďaka bohatému výberu bočných panelov si farbu pece KAPO môžete veľmi rýchlo a jednoducho prispôsobiť podľa Vášho vkusu.Všetky povrchy sa tiež veľmi ľahko čistia.

Dotykový displej

Pec KAPO sa vyznačuje novým, veľmi zaujímavým dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie. Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia.  

Automatický režim umožňuje  nastavenie vykurovania aj s časmi. V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy. Zvolíte si vami požadovanú teplotu a piecka KAPO  bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota zníži.

Pri postupnom ochladzovaní tento proces opätovného automatického zapnutia môže nastať až po 6 a viac hodinách. S pecou KAPO sa priestor nikdy nebude zbytočne prekurovať a pri znížení teploty čo i len o 1°C sa vám znížia náklady na palivo až o 6%!

Obsah zásobníka na pelety 28 kg vám poskytuje dostatočné pohodlie, pretože ho stačí naplniť každé 2 - 3 dni a priehradku na popol vyprázdniť raz za 5-7 dní, záleží na samotnej dĺžke vykurovania. Po spálení jedného 15 kg vrecka kvalitných peliet ostane len 75 gramov popolčeka, ktorý môžete druhotne využiť ako kvalitné hnojivo do záhrady. 

Výkon pece sa automaticky prispôsobuje.

- Početné bočné panely
- Široký plameň
- Možnosti variabilného pripojenia

Cena:
4890.00€
Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez formulár, alebo telefonicky na 043/428 52 53.
Technické parametre
Rozmery pece1150 x 471 x 551 [mm]
Vykurovací výkon od - do2,5 - 8,0 kW
Objem vykurovaného priestoru50 - 220 m³
Účinnosť90,4 %
Vzduchotesnááno
Celková váha205 kg
Obkladčierne sklo, hrdzavý efekt, hrdzavý efekt metalický, čierna bridlica, biela bridlica
Korpusčierny,metalický
Pripojovací priemer100 mm
Veľkosť zásobníka na pelety28 kg
Energetická triedaA+
Externý prívod vzduchusúčasťou
Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Tvar presklenia
Čelné-rovné