Vstavaný gril Höfats Cone Mounting

Výrobca grily
Höfats

Höfats Cone Mounting - zabudovateľný gril  na drevené uhlie  - montážna sada umožňuje montáž záhradného grilu CONE na všetky pracovné dosky. Pre všetkých, ktorí sú vo vonkajšej kuchyni, ponúka CONE Mounting perfektné riešenie. Možno ho vstavať do dreva, betónu alebo kameňa. So vstavaným setom gril CONE nemá vaša kreativita žiadne hranice.

Vyobrazený stôl nie je súčasťou vstavaného grilu. Slúži pre vašu ilustráciu.

Höfats Cone Mounting - je celosvetovo prvý zabudovateľný gril , kde môžete priamo a rýchlo nastaviť teplo. Cone Mounting - zabudovateľný gril tak prenáša pohodlie plynového grilu na gril s dreveným uhlím - so skutočnými uhlíkmi, skutočným ohňom a skutočnou atmosférou . Priama, okamžitá a intuitívna regulácie tepla je umožnená princípom kombinovania vzdialenosti zdroja tepla ( patentované zdvíhanie ohniska ) so súčasnou zmenou množstva prívodu vzduchu ( vďaka jeho kónickému tvaru ). Tým je Cone Mounting - zabudovateľný gril  tak jedinečný. Princíp jeho fungovania je rovnaký ako u klasického grilu Cone.

V prípade, že je vyžadované vysoké teplo, napr. pre uzatvorenie štiav v mäse, možno ohnisko so žeravými uhlíkmi a tým aj zdroj tepla jednoducho zdvihnúť. K zníženiu tepla stačí opäť znížiť ohnisko a tým sa automaticky zníži prívod vzduchu.

Cone Mounting - zabudovateľný gril

Tento zabudovateľný gril  Höfats Cone Mounting má však aj ďalšie vychytávky: Predovšetkým, je vyrobený s typicky nemeckou precíznosťou so zmyslom pre detail. Veko je polohovateľné do niekoľkých pozícií, takže dovoľuje napr. ako dusenie, tak grilovanie s pootvoreným, alebo úplne otvoreným vekom. Cone Mounting - zabudovateľný gril má vo veku integrovaný veľmi rýchly a presný teplomer. Jednoducho tak sledujete vhodné teplotné podmienky v grile. Ak je teplota príliš vysoká, môžete ju okamžite, vďaka vyššie uvedenému patentovanému mechanizmu, jednou pákou mierne znížiť. Žiadny iný zabudovateľný gril toto nedovoľuje.

Nestačí vám to? Dobre :-) Höfats Cone Mounting - zabudovateľný gril má štandardne dodávaný nerezový grilovací rošt. Môžete však zvoliť aj liatinový " zdravotný " grilovací rošt. V čom je jedinečný? Tento veľmi robustný liatinový grilovací rošt má v sebe integrované žliabky a pod vlastným roštom navyše zásobník na prebytočný tuk, do ktorého tento tuk pri grilovaní steká. Tuk teda nekvapká a neprepaluje sa v ohnisku a tým tiež nedochádza k nechcenému dymeniu a typickému tučnému zápachu. Ak chcete, môžete však používať tento  liatinový grilovací rošt aj bez zásobníka na prebytočný tuk.

Cone Mounting - zabudovateľný gril má aj ďalšie prednosti. Hoci má polohovateľné ohnisko s uhlíkmi, má v štandardnom prevedení jeden klasický okrúhly grilovací rošt, ale aj zvýšený rošt (kruhovú výseč), kde môžete pokrmy dočasne odkladať a pritom ich nechať v teple. Súčasne môžete použiť aj Cone Board - servírovacie lopáriky z voliteľného príslušenstva. Pre dokonalý a ničím nerušený zážitok si vyberte mimoriadne ostré a kvalitné steakové príbory Höfats Steaktools. Medze sa nekladú, Höfats Cone Mounting je jednoducho perfektný  zabudovateľný gril ! 

Höfats Cone Mounting je naozaj domyslený, takže ak negrilujete, môžete gril na drevené uhlie premeniť na prenosné ohnisko . Jednoducho otvorte veko a zložte grilovacie mriežky. 

Vstavaný gril Höfats Cone Mounting:

  • patentovaná priama regulácia tepla výškovo nastaviteľným ohniskom
  • súčasne so zmenou výšky sa uzatvára alebo otvára prívod vzduchu
  • kompletne vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele
  • použiteľný aj ako dizajnové ohnisko
  • masívny rošt na uhlie (ø 44 cm, tyčky ø 5 mm) z leštenej nerezovej ocele
  • vrátane "Ohrievacej časti" - kruhový výsek (ø 50 cm) 
  • integrovaný teplomer vo veku
Cena
938.92€