CARA CS N 03

Výrobca
Romotop

Dokonale minimalisticky dizajnovaný akumulačný krb CARA CS N 03 vytvára nový trend vo vykurovaní. Elegantný fenomén s trojstranným zasklením, premyslenými detailmi a optimálnou funkčnosťou osloví najnáročnejších zákazníkov.

Dizajnový krb je vhodný pre nízkoenergetické domy. Presný a ľahký chod výsuvu dverí so systémom pojazdu SILENT LIFT. Odtienenie zadného plášťa umožňuje postaviť dizajnový krb priamo na stenu. Disponuje systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami a v štandarde je kúrenisko bezroštové – možná zmena na roštový variant. Do kachlí je privedený terciárny vzduch. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia. Dizajn krbu je tvorený veľkoplošným lakovaným plechom.

Cena:
4018.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre

Výška   1643 mm
Šírka   774 mm
Hĺbka   577 mm
Výška dvierok   420 mm
Šírka dvierok   520 mm
Hĺbka dvierok   272 mm
Hmotnosť   255 kg
Regulovateľný výkon   2,9-7,4 kW
Priemer dymovodu   150 mm
Priemer dymového hrdla   150 mm
Priemer CPV  125 mm
Výška osi zadného vývodu   1346 mm
Ťah   10 Pa
Účinnosť   82,1 %
Priemerná spotreba dreva   1,6 kg/h

Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Plech
Externý prívod
áno
Otváranie dvierok
Zdvih
Tvar presklenia
Prizmatické trojstranné