CARA C N 03

Výrobca
Romotop

Designový akumulačný krb CARA C N 03 reaguje na trendy a potreby modernej interiérovej architektúry. Citlivo vyvážené proporcie, čisté línie, veľkoplošný lakovaný plech a dominujúce veľkoplošné trojstranné presklenie vytvára impozantný celok oslovujúci najnáročnejších zákazníkov.

Presný a ľahký chod výsuvu dverí so systémom pojazdu SILENT LIFT. Odtienenie zadného plášťa umožňuje postaviť dizajnový krb priamo na stenu. Disponuje systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami a v štandarde je ohnisko bezroštové – možná zmena na roštový variant. Do kachlí je privádzaný terciárny vzduch. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do kachlí možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia.

Cena:
4104.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre

Výška  1641 mm
Šírka  924 mm
Hĺbka  577 mm
Výška dvierok  420 mm
Šírka dvierok  670 mm
Hĺbka dvierok  272 mm
Hmotnosť  295 kg
Regulovateľný výkon  3,9-10,1 kW
Priemer dymovodu  150 mm
Priemer dymového hrdla  150 mm
Priemer CPV  125 mm
Výška osi zadného vývodu  1346 mm
Ťah  11 Pa
Účinnosť  82,9 %
Priemerná spotreba dreva  2,2 kg/h

Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Plech
Externý prívod
áno
Otváranie dvierok
Zdvih
Tvar presklenia
Prizmatické trojstranné