CARA CS 02

Výrobca
Romotop

Designový akumulačný krb s výsuvnými dvierkami CARA CS 02


Kúzlo ohňa v rovnováhe s estetikou a technikou. CARA CS 02 je užší variant, ktorý perfektne padne do nízkoenergetických domov.

Dizajnový krb je vhodný pre nízkoenergetické domy. Presný a ľahký chod výsuvu dverí so systémom pojazdu SILENT LIFT. Odtienenie zadného plášťa umožňuje postaviť dizajnový krb priamo na stenu. Disponuje systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín. Predohrev sekundárneho vzduchu zaisťuje čisté sklo. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami a v štandarde je ohnisko bezroštové – možná zmena na roštový variant. Do kachlí je privedený terciárny vzduch. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jediným ovládacím prvkom. Do krbu možno dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia. Dizajn krbu je tvorený veľkoplošným prírodným kameňom.

Cena:
4149.00€
Milí zákazníci, ceny sú orientačné, vzhľadom na turbulentné obdobie sa teraz rýchlo menia a nestíhame všetko aktualizovať. Pre aktuálnu cenu produktu nás prosím kontaktuje cez nižšie uvedený kontaktný formulár, alebo telefonicky na 0907 893 007.
Technické parametre

Výška  1648 mm
Šírka  774 mm
Hĺbka  577 mm
Výška dvierok  420 mm
Šírka dvierok  520 mm
Hĺbka dvierok  271 mm
Hmotnosť  303 kg
Regulovateľný výkon  2,9-7,4 kW
Priemer dymovodu  150 mm
Priemer dymového hrdla  150 mm
Priemer CPV  125 mm
Výška osi zadného vývodu  1346 mm
Ťah  10 Pa
Účinnosť  82,1 %
Priemerná spotreba dreva  1,6 kg/h
 

Trieda energetickej účinnosti
A+
Typ materiálu
Kameň
Externý prívod
áno
Otváranie dvierok
Zdvih
Tvar presklenia
Prizmatické trojstranné